Informacje o WYSEPCE 2

·

·

Jesteśmy po to, aby podczas Państwa nieobecności Państwa Dzieci świetnie się bawiły i zdobywały wiedzę o świecie. Dbamy o ich rozwój ruchowy, psychiczny i motoryczny, rozwijamy umiejętności manualne i uwrażliwiamy na muzykę. Sprawiamy, że mimo rozłąki czują się kochane i akceptowane, dajemy ciepło i uczymy wiary we własne siły.

Nasz zespół składa się z osób, dla których obcowanie z Dziećmi jest pasją i wielką radością. Mamy wiele energii i chęci, aby uszczęśliwiać naszych Podopiecznych. Nasz zespół składa się z grona pedagogów, psychologa, fizjoterapeutki, dietetyka, położnej, ale przede wszystkim z osób, które uwielbiają towarzyszyć dzieciom w dorastaniu. Wspólnie przygotowujemy program i zajęcia, aby dawać Maluchom jak najwięcej radości, a jednocześnie harmonijnie wspierać ich rozwój.

W ramach umowy proponujemy nie tylko zabawę i opiekę, ale także szereg zajęć dodatkowych.

Dla najmłodszych Dzieci, które nie skończyły jeszcze roku mamy między innymi zajęcia rozwijające koordynację ręka-oko, koncentrację na obiekcie i przygotowujące do nauki chodzenia. Umuzykalnienie muzyką klasyczną rozwinie w Maluszkach wrażliwość na dźwięki a czytanie dostosowanych do wieku bajek – rymowanek i wierszyków ułatwi naukę zarówno mówienia jak i aktywnego słuchania.

Średniaki uczą się przede wszystkim stawiać pewne kroki i utrzymywać równowagę, poznają nowe słowa i ich znaczenie, podczas zajęć rytmicznych mają szansę zagrać na wielu instrumentach oraz pląsać w rytm dziecięcej muzyki, podczas cyklu „pierwsze kroki po świecie” poznają wszystko, co je otacza a na zajęciach wyciszających słuchają czytanych przez Panie bajek.

Starszaki przygotowujemy do przedszkola zarówno pod względem fizjologicznym – poprzez zaznajomienie z toaletą i naukę korzystania z nocnika, jak i psychicznym, emocjonalnym i społecznym. W tej grupie większość zajęć prowadzona jest przy aktywnym udziale wszystkich Dzieci. Ruchliwy i ciekawy świata Dwulatek będzie się świetnie bawił na zajęciach rytmicznych, sportowych i plastycznych.

Cykl „dookoła świata” zapozna Dzieci z bardziej złożonymi zjawiskami a tym samym rozwinie zakres znanych pojęć i poszerzy słownictwo. Język polski na wesoło, czyli zabawy językowe pozwolą poszerzyć zasób słownictwa a matematyka smyka oswoi ze światem liczb.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *